ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator
Zimné záhrady

bobell

 

 Vonku je síce slnečno, ale chladno , alebo je aj chladno, aj prší. Zimná záhrada je miesto, kde si posedíme pri káve.                                                                 Kvety, ktorým je na Slovensku zima ? Dajme ich do zimnej záhrady ! 

Zasklenie zimnej záhrady môže byť dvojsklom aj trojsklom, podľa toho, či zimnú záhradu užívame celoročne, alebo len príležitostne, či zimnú záhradu vykurujeme, alebo nám stačí teplo, ktoré tam vzniká od slnka. Presklenie môže byť na všetkých stenách aj v streche, alebo strecha môže byť tvorená stavbou a presklené steny len po obvode. Sú možné rôzne tvary a koncepcie , rôzne spôsoby otvárania, tienenia aj vetrania. Podarená zimná záhrada môže byť Vaším najobľúbenejším miestom v dome, ale ak sa riešenie podcení, môže to byť tak isto aj "drahý sklad nepotrebných vecí, kde v lete je neznesiteľne horúco a v zime zima" . Pri tvorbe zimných záhrad je potrebné dodržať viacero zásad.

Zimné záhrady sú tvorené zväčša z okno-dverového systému v zvislých stenách obvodu a fasádneho systému v streche.V zime je slnko nízko, sú žiadané tepelné zisky od slnka, ktoré prejdu cez zvislé steny. V lete je slnko vysoko, naopak teplu a prehrievaniu sa bránime protislnečným sklom v streche a tienením kombinovaným s dobrým vetraním. Záleží dokonca aj na farbe a zložení podlahy , nábytku aká bude výsledná klíma v zimnej záhrade.

firma Bobell, sme spoločnosť, ktorá vyrába a montuje hliníkové zimné záhrady. Zrealizovaných je viac ako 150 zimných záhrad  najrozmanitejších tvarov a veľkostí po celom Slovensku. So zákazníkmi prediskutujeme ich zámer, pomôžeme s doladením možností zimnej záhrady s ohľadom na cenu a technické možnosti .Na tomto základe vypracujeme cenovú ponuku . Pokiaľ ponuka spĺňa predstavy zákazníka zameriame stavbu, dohodneme si potrebnú stavebnú pripravenosť a vypracujeme trojrozmerný model zimnej záhrady v počítači. Ten odprezentujeme zákazníkovi a doladíme ešte prípadné dodatočné zmeny. Potom začne samotná výroba z dielenských výkresov , ktoré generujeme priamo z 3D modelu. Následne montáž.

  • Dodáme vám kvalitnú zimnú záhradu
  • Dodáme vám tieniacu techniku
  • Dodáme vám ventilačnú techniku
  • Konzultácie spolu s cenovou kalkuláciou úplne zadarmo

 Nech sa páči, inšpirujte sa v galérii zimných záhrad, ktoré sme zrealizovali.  (Hlavná stánka-Produkty / referencie / zimné záhrady)

 

 zimne zahrady

 

galeria zimne zahrady

galéria

Rýchly kontakt

Polia označené (*) hviezdičkou sú povinné. Miesto stavby je dôležité pre nacenenie montáže. Výkresy a fotky uľahčia aj urýchlia tvorbu správneho riešenia pre Vás
Nahrať súbor...
Maximálna veľkosť príloh je 9.76 MB

    BOBELL, s.r.o., tel : +421 44 439 6376, e-mail : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.