ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator
Aktuality
skendees

bobell

V roku 2019 sme zrealizovali kazetový obklad Alubond na tri autosalóny Land rover Jaguar (po cca 1000 m2) , zasklené fasády na autosalóny Volvo a Ford v Banskej Bystrici, Okná pre prístavbu poschdia školy MFK Ružomberok a iné. Celkovo sme realizovali 115 zákaziek , urobili 211 cenových ponúk .

Na jeseň roku 2019 sme začali realizovať zákazku na Apartmánovom dome v Bešeňovej. tesne pred zimou sme uzavreli schodiskové steny . Teraz riešime ostatné al. steny na budove, cca 1,5 km celoskleneného zábradlia a hliníkové slnolamy na fasádu. Orem tejto akcie realizujeme al. fasádu na prístavbe Motoshop v Banskej Bystrici, dokončili sme zasklené steny na prístavbe Thermalparku v Michalovciach. Paralene realizujeme al. okná a zimné záhrady do niekoľkých rodinných domov.  Momentálne je aktívnych viac ako 20 zákaziek, od januára do júla sme vypracovali 115 cenových ponúk.

Rýchly kontakt

Polia označené (*) hviezdičkou sú povinné. Miesto stavby je dôležité pre nacenenie montáže. Výkresy a fotky uľahčia aj urýchlia tvorbu správneho riešenia pre Vás
Nahrať súbor...
Maximálna veľkosť príloh je 9.76 MB

    BOBELL, s.r.o., tel : +421 44 439 6376, e-mail : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.