ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator
Profil spoločnosti

bobell

Hlavnou náplňou firmy je výroba a montáž hliníkových okien, dverí, fasád, zimných záhrad, svetlíkov a iných atypických zasklených konštrukcií. Aby sme boli schopní splniť všetky požiadavky našich zákazníkov, doplnili sme túto našu výrobnú činnosť o predaj a montáž plastových okien.Ďalej ponúkame výrobu a montáž metalických kazetových fasádnych obkladov Alubond, Alucobond, Yawalbond..., aj celosklenené presklenia , zábradlia , striešky na báze kaleného skla a nerezu.

 

Nakoľko sa vo väčšine prípadov jedná o atypické konštrukcie, na každú zákazku spracujeme cenovú ponuku z podkladov od stavby alebo z výpisu zámočníckych výrobkov či výkresu výrobku.

Cenovú ponuku vypracujeme do dvoch až piatich dní podľa rozsahu, cena je stanovená presne s optimalizáciou nárezu materiálu, ktorý u hliníkových konštrukcií predstavuje prevažnú časť ceny. V prípade požiadavky je možné k cenovej ponuke doložiť počítačovo vykreslené rezy na lepšie ozrejmenie profilovej skladby a charakteristických vlastností výrobku.

Zákazky realizujeme na základe Zmluvy o Dielo alebo záväznej objednávky, ktorých súčasťou je:

 • návrh technického riešenia
 • zameranie stavebných otvorov na stavbe
 • výkresová dokumentácia podľa zamerania s možnosťou komunikácie a posielania výkresov prostredníctvom internetu (napr. vo formáte:.pdf, .dwg)
 • technické riešenie detailov napojenia výrobku na stavebnú časť
 • samotná výroba a montáž konštrukcií

K zladeniu výroby a montáží nám napomáha vlastná doprava a stroje. V prípade potreby používame vlastné lešenie, hydraulickú plošinu, mini žeriav a elektropneumatickú prísavku na zakladanie nadrozmerných skiel. Samozrejmosťou je záručný a pozáručný servis našich realizácií.

 

 

Rýchly kontakt

Polia označené (*) hviezdičkou sú povinné. Miesto stavby je dôležité pre nacenenie montáže. Výkresy a fotky uľahčia aj urýchlia tvorbu správneho riešenia pre Vás
Nahrať súbor...
Maximálna veľkosť príloh je 9.76 MB

  bobbell s.r.o.

   

   

  BOBELL, s.r.o., tel : +421 44 439 6376, e-mail : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.