ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator
Kazetový obklad budov

bobell

 

Kazetový obklad Alubond, Alucobond a pod. je estetické, tvarovo a farebne stále riešenie ako dať budove zujímavý a moderný design. „Bond“ je materiál-platňa zložená z troch vrstiev, Dva al. plechy hrúbky cca 0,6mm a medzi nimi plast (polyetylén, polyamid a rôzne iné, vrátane požiarne odolných verzii) .

 

Platne sa vyrábajú zväčša v rozmeroch 1250 alebo 1500 = šírka, 3200 ,4000 až 6000 dĺžka. Technológia výroby je taká, že al. plechy sa odvíjajú z kotúča a medzi ne sa vstrekuje plastová hmota a cez valce sa kalibruje hrúbka . Je to relatívne náročný proces a linka má nábeh cca 100 m. Preto sa jednotlivé povrchové úpravy radia do výroby , keď sa ide vyrábať min, 1500m. Minimálne objednacie množstvo pre veľkoobchod je 100m2 . Preto je vždy zvlášť u malých množstiev pred realizáciou potrebné preveriť dostupnosť je daného typu resp. povrchovej úpravy. 

Rezaním a frézovaním drážok z vnútornej strany sú vytvorené plochy kazety, platňa sa v drážkach poohýba , čím kazeta dostane želaný tvar. Kazety sa potom uchytávajú na al. nosný rošt, ktorý je vopred namontovaný na steny stavby. Existuje viacero syetémových spôsobov vytvárania roštu aj uchytávania kaziet. Samozrejme pod kazetami je možné realizovať zateplenie.

 Alubond1     Alubond4Alubond2Alubond3

 

 

galeria kazrtovy obklad alubond

galéria

Rýchly kontakt

Polia označené (*) hviezdičkou sú povinné. Miesto stavby je dôležité pre nacenenie montáže. Výkresy a fotky uľahčia aj urýchlia tvorbu správneho riešenia pre Vás
Nahrať súbor...
Maximálna veľkosť príloh je 9.76 MB

    BOBELL, s.r.o., tel : +421 44 439 6376, e-mail : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.