ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator
Al. presklené steny

bobell

 

Hliníkové zasklené steny – jedná sa o typické, ale aj atypické výrobky a zostavy. Rámy z tzv. okno-dverového profilového systému t.j. zasklievanie pomocou zaklapávacích zasklievacích líšt najmä zvnútra. Profily majú rovnakú stavebnú hĺbku (hrúbka profilu v smere interier-exterier) , statická odolnosť voči zaťaženiu od vetra a pod. sa dosahuje šírkou profilu.

 

Čo sa týka tepelno-izolačných vlastností, profily presklených stien sa delia na tzv. studené ( prierez profilu tvorí jeden hliníkový kus) , alebo teplé (prierez profilu je zložený zväčša z dvoch al. kusov spojených tzv tepelnoizolačným mostíkom. Nové moderné profily s vyššou tepelno-izolačnou schopnosťou majú ešte dutiny vyplnené tepelno-izolačným materiálom, ktorý zabraňuje sálavému prestupu tepla z vnútornej al. časti na vonkajšiu.

 hlinikove presklene steny

 

galeria al presklene steny

galéria

Rýchly kontakt

Polia označené (*) hviezdičkou sú povinné. Miesto stavby je dôležité pre nacenenie montáže. Výkresy a fotky uľahčia aj urýchlia tvorbu správneho riešenia pre Vás
Nahrať súbor...
Maximálna veľkosť príloh je 9.76 MB

    BOBELL, s.r.o., tel : +421 44 439 6376, e-mail : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.