ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator
AL - svetlíky a fasády

bobell

 

Hliníkové presklené fasády- profily fasádneho systému sú konštantnej šírky (zväčša 50mm) a podľa nárokov na statiku sa mení stavebná hĺbka .

 

Nosný raster je tvorený zvislými stĺpikmi, ktoré sú ukotvené hore a dole a vodorovnými priečkami, ktoré sú uchytené na stĺpikoch. Zasklievanie je pomocou skrutkami priskrutkovaných prítlačných líšt , ktoré z exteriéru držia sklo na stlpikoch a priečkach. Medzi jednotlivými sklami vzniká priestor, kde sa umiestňuje tepelnoizolačný mostík z plastu resp. penovej hmoty. Tak isto sa tu nachádzajú otvory na odvod kondenzačnej vody a tlaku vodných pár. Spoje stĺpikov a priečok sú s možnosťou dilatácie.

 

Hliníkové strešné svetlíky – sú prakticky „na plocho“ osadené presklené fasády, Atypické tvary a spoje rovín skla pod rôznymi uhlami umožňuje systém pomocných profilov, tesnení , spojovníkov a pod.

 

al. stresne svetlikyal. fasady

 

galeria svetliky fasdy

galéria

Rýchly kontakt

Polia označené (*) hviezdičkou sú povinné. Miesto stavby je dôležité pre nacenenie montáže. Výkresy a fotky uľahčia aj urýchlia tvorbu správneho riešenia pre Vás
Nahrať súbor...
Maximálna veľkosť príloh je 9.76 MB

    BOBELL, s.r.o., tel : +421 44 439 6376, e-mail : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.